Zpráva vedoucí mládeže

07.02.2014 19:05

ZPRÁVA O ČINNOSTI MLÁDEŽE V ROCE 2013

Vážení,

úvodem bych Vám chtěla popřát vše nejlepší v roce 2014.

V měsících duben a květen 2013 se uskutečnily výběrové závody na mistrovství republiky mládeže. Těchto závodů se zúčastnily dvě mládežnice, Pavla Reisingerová v kategorii ZVV2 a Kamila Kudrnová v kategorii ZVV1. Obě dvě postoupily na mistrovství republiky.

Jako každý rok se konal TÁBOR TALENTOVANÉ MLÁDEŽE ČKS ve Starém Plzenci, na který odjeli čtyři mládežníci: K. Kudrnová, Nedvěd, V. Bolfíková a Halámková.

Od 27. července do 4. srpna 2013 se konal VÝCVIKOVÝ TÁBOR MLÁDEŽE ÚSTECKÉHO KRAJE ve Varnsdorfu, kterého se zúčastnilo 16 mládežníků. Jsem toho názoru, že se velmi osvědčil a splnil svůj účel, což mimo jiné dokazují kladné reakce účastníků i rodičů. Tímto bych chtěla poděkovat základní kynologické organizaci Varnsdorf za poskytnutí areálu a především panu Josefu Reisingerovi a jeho manželce, kteří se ujali přípravy a organizování celého tábora.

V srpnu 2013 jsme odjeli na mistrovství světa mládeže, kde Pavla Reisingerová obsadila 2. místo v kategorii ZVV2 a Kamila Kudrnová se umístila na 4. místě v kategorii ZVV1. Tímto jim děkuji za reprezentaci našeho kraje.

Děkuji za pozornost  Eva Karvánková

 

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.