Zpráva vedoucí mládeže za rok 2011

09.03.2012 14:44

Zpráva o činnosti mládeže za rok 2011 (přepis)

Úvodem bych Vám všem chtěla popřát hodně zdraví a sportovních úspěchů v roce 2012. Ve stručnosti Vám přednesu zprávu o činnosti mládeže.

První výběrový závod mládeže se konal 23.4.2011 ve Zlonicích, kterého se zúčastnili dva mládežníci.

Hromadová Lenka v kategorii ZVV 2 závod vyhrála s počtem bodů 264.

V kategorii juniorů dle IPO 3 se zúčastnil Vojtěch Filip, který se umístil na 4. místě.

V měsíci červenci odjeli dvě mládežnice Kudrnová Kamila a Pilařová Nikola ze ZKO Most Matylda na TTM do Starého Plzence.

Ve dnech 29.7. - 31.7.2011 se uskutečnil výcvikový víkend mládeže, kterého se zúčastnili čtyři mládežníci: Hromadová Lenka, Nedvěd Karel ml., Sicuová Nikola a Kopřiva Čestmír. Výcvik vedl Karel Nedvěd st., Eva Karvánková a figuroval Jakub Klečka. i když nám nepřálo počasí, tak se všem výcvikový víkend líbil. Chtěla bych tímto poděkovat figurantovi a Karlovi Nedvědovi za pomoc a především ZKO Lenešice, která se o nás po celý víkend starala a hlavně p. Hromadovi.

V srpnu se konalo MRM ve dnech 19.-21.8.2011 v Lukově. Na MRM postoupila z prvního postupového místa v kategorii ZVV 2 Lenka Hromadová. Na samotném MRM se Lenka umístila na druhém místě ve své kategorii. Tím jí ještě jednou blahopřeji.

Závěrem bych poděkovala organizaci Lenešice za příkladnou práci s mládeží a myslím si, že by takových organizací mělo být více.

                                                                                                  Eva Karvánková           
vedoucí mládeže Ústeckého kraje

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.