Zápis ze schůze KV ÚO

18.11.2012 00:00

 

Zápis ze schůze krajského výboru ÚO

Místo konání: klubovna ZKO Louny

Přítomni: Kejř, Aulická ,Derflerová,Hromada, Žižka, Karvánková, Nedvěd

Omluven: Kuchta

Pan Kejř přivítal všechny přítomné a zahájil schůzi výboru ÚO.

Na programu byli: internetové stránky Našeho kraje,průběh krajské ligy, výsledky VS dospělých a mládeže, TTM, a příprava letního výcvikového tábora pro mládež.

Stránky ústecké oblasti pod vedením pana Vápeníka www.kynul.webnode.cz    na Atlasu  a v Googlu.

V případě požadavku na vložení jakéhokoliv příspěvku na  stránky Ústecké oblasti, správce stránek vyhodnotí zda se nejedná o komerční příspěvek a pokud ano naváže s žadatelem kontakt a domluví další postup.

V Krajské lize 2012 se uskutečnili zatím dvě soutěže a bylo zjištěno, že hodnocení soutěže rozhodčími na vyhodnocovacím tiskopise se neshoduje s průběhem soutěže.Je potřeba po rozhodčích požadovat důkladnější hodnocení.

Na stránkách jsou uvedeny výsledky z prvních dvou soutěží.

Na Tábor Talentované Mládeže jede pouze Kamila Kudrnová Most- Matylda

Na MRM v kategorii ZVV2 se kvalifikovala ze druhého místa Reisingerová Pavla s 258 body.

V kategorii ZVV3 limit splnila Hromadová Lenka, ale protože v této kategorii není potřebný počet soutěžících, byla kategorie zrušena a Lenka bude soutěžit na MR ZVV3 dospělých. I v této kategorii se Lenka kvalifikovala,a to z osmého místa s 265 body a ze sedmého místa Tomáš Rupert s 266 body.

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Na MR IPO se z VS kvalifikovali : Martina Valjentová, Jan Šnek a Jindřich Kubík. První dva se ještě zúčastnili postupové soutěže TOP 15 na MS FCI a zde Martina postupuje jako první náhradník na MS FCI. Gratulujeme.

O prázdninách se budou konat dva výcvikové tábory pro mládež. Podle informací pořadatelůvše je již zajištěno a připraveno. Na tábory byl delegován figurant 1. třídy Jan Kuncl. První začíná 6.7. v Lenešicích a druhý 3.8. v Krupce. Více informací také na stránkách naší oblasti.

Na zkoušky figurantů 1 třídy, byli vybráni Jindřich Kubík a Jakub Klečka. Zkoušky se uskuteční v Praze na Jižním městě 3.11.2012.

Ve Zlonicích dne: 3.7.2012                                                                   Zapsal: Nedvěd Karel.

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.