ROZHODČÍ 1. TŘÍDY  
PŘÍJMENÍ, JMÉNO TELEFON ADRESA    
Nedvěd Karel 607576853 Fügnerova 443 Zlonice 27371 kar.ned@seznam.cz  
Babička Vilém Bc. 775262028 Hrdlovská 151/9 Duchcov 41901 vbabicka@seznam.cz jen závody
Dufková Jitka 603341851 Ke Špičáku 95, Most - Rudolice 434 01 duffmar@seznam.cz  
Prášil Josef 60 385 752 Dukelská 1295 Chomutov 43001 krasnoocko@krasnoocko.cz  
Karvánková Eva 736484074 Světec 74, Teplice, 41753 ekarvankova@seznam.cz  
Ing. Šultová Michaela 736634149 Černovice 82, 430 01 misaocko@seznam.cz  
Žižka Petr 602784417      
   
  ROZHODČÍ 2. TŘÍDY  
   
PŘÍJMENÍ, JMÉNO TELEFON ADRESA    
Bc. Michaela Novotná 774680434   mnovotna@email.cz  
         
  Figuranti - 1. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA  A SVAZOVÍ (otevřené závody a zkoušky)
 
PŘÍJMENÍ, JMÉNO TELEFON ADRESA Platnost do
Svoboda Petzr 725450505 Jungmanova 2868, Žatec svazový
Kadlec Tomáš 605222359 Předonín 100, Štětí 411 2019
Valach Ivo 721464969 Zahradnická 27 Litoměřice 41201 2019
Plicka David 724201954 Pražská 233 Terezín 41155 2019
Filip Vojta 725571071 Dohnalova 665 Štětí 2017 (svazový)
Kahula Radek 725632839 JIráskova 411, Lenešice 439 23 2022
Fína Jan  731846657 Stroupeč Žatec 43801 2020
Weinert Jindřich 777093471 Dobroměřice,5 Května,p.Louny 2020
Kuncl Jan 724951894 Bečov 177, 435 06 2018 (svazový)
Jozová Jitka 777876884 Jiráskova 707 Kladno 7 27309 2019
Nedvěd Karel 607576853 Fügnerova 443 Zlonice 27371 2019
Novotníček Ondra 775168876 Lékárnická 112, Hrádek n.N. 46335 2020
 
  Figuranti - 2. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA (interní závody, zkoušky)
PŘÍJMENÍ, JMÉNO TELEFON ADRESA Platnost do
 
Ayla Fernandez Julen 608111615 Stránského 19, Litoměřice 412 01 2017
Blažej Lukáš   Litoměřice 2019
Císař Radek   Božtěšice 2019
Čecho Martin 606598620 Na výsluní 2380 Roudnice n/L 2020
Gába Martin 720253420 Komenského 545 Kryry 2020
Kahula Radek 725632906 Jiráskova 411, Lenešice 2018
Kalous Miroslav ml.   Jabloňová 2686 Žatec 2018
Klečka Jakub 736109360 Světec 4 Duchcov 2019
Kolář Pavel   Otvice 2019
Kršeň Tomáš   Soběchleby 2019
Luňáček Milan   K. Vary, Dvory 437 2019
Mareš Jan 724047719 Hraniční 450 Děčín 40502 2019
Prášil Josef 739045439 Dukelská 1295 Chomutov 43000 2020
Reisinger Josef 777155429 Studánka 358 40752 2019
Ruda Zdeněk 739225028 Preissigovo nám.615 Světec 41753 2019
Stáňa Petr 606269349 České Kopisty 30 Litoměřice 41201 2019
Suchý Jaroslav   Nové Strašecí 2019
Šec Jiří 731461441 Sadařská175,Chlumec 40339 2020
Šerák Jakub 739407900 Tlučen 18,Litoměřice 2020
Valjent Dušan  606638651 Jeníkov 74, 41724 2020
Vápeník Pavel 724881111 Prackovice 1E,  41133 2020
Vild Karel 728438928 Malé Březno 124 Ústí n/L 2019
       
  Kladeči    
Janečková Alena 737335595 Poštovní 452, Krupka 417 41 zkokrupka@gmail.cz
Hasman Pavel 724088965 Husova 51, 411 11, Sulejovice p.hasman@centrum.cz
Nergl Luboš 604934161 Hrobce 461, Roudnice n. L. lubos.nergl@seznam.cz
       

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.