Prezenční listina ze schůze předsedů 30.1.2016

11.02.2016 22:55

Prezenční listina schůze předsedů 30.1. 2016
ZKO


Číslo


Předseda


Podpis

BEČOV U MOSTU-NAD FAROU

668

ČANO Rudolf

přítomen

BÍLINA

172

VALJENTOVÁ Martina

zrušena

BLAHUŇOV

790

Bc.KATREV Petr

nepřítomen

BOŽTĚŠICE

672

CIMFL Vladislav (Vlastimil Jakš)

přítomen

BRAŇANY

84

VYTLAČIL Josef

nepřítomen

BŘEZNO

514

PROKŠAN Radim (Jaroslav Somr)

přítomen

BŘEZNO II.

595

FAMFULÍKOVÁ Irena

nemají členskou základnu

CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA

467

BEER Pavel

omluvena

ČERNOVICE II.

431

GERBEROVÁ Milena

ruší se k 31.12.2015

ČESKÁ KAMENICE

439

SOUKUP Martin

přítomen

DĚČÍN

60

SMRČKOVÁ Zuzana (Petr Paroubek +  Alena Podrazká)

přítomni

DOLNÍ PODLUŽÍ

473

ŠEVČÍK Stanislav

zrušena

DUBÍ

167

PALFIOVÁ Marcela (Jiří Bolfík)

přítomen

DUBICE

1013

STUDIHRADOVÁ Renata

nepřítomna

DUCHCOV

169

OTTA Josef

přítomen

HOŠTKA

775

DiS.BLÁHOVÁ Vendula

přítomna

CHLUMEC

157

Ing.NOVOTNÁ RYCHTECKÁ Andrea

omluvena

CHLUMEC U RYBNÍKA

770

KOPPOVÁ Jana (Vavřichová A.)

přítomna

CHOMUTOV – KRÁSNOOČKO

331

PRÁŠIL Josef

přítomen

CHOMUTOV-BŘEZENECKÁ

434

MACHULKOVÁ Jarmila (Gerberová M.)

přítomna

JIRKOV

517

ŠEDINOVÁ Jana

nepřítomna

JIŘÍKOV

150

Ing.LINKOVÁ Eva

nepřítomna

KADAŇ

210

MVDr.ROSOLOVÁ Ivana 

přítomna

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

479

MVDr.KUČERA Jiří 

nepřítomen

KRÁSNÁ LÍPA – NATURA

67

ŠTĚRBA Jiří

zrušena

KRUPKA II.

705

JANEČKOVÁ Alena

přítomna

KRYRY

694

GÁBA Pavel

přítomen

LENEŠICE

411

PACLT Jan (Derflerová I.)

přítomen

LIBOCHOVICE

507

MLADÝ Jiří 

přítomen

LITOMĚŘICE

533

Ing.VALACHOVÁ Iva 

nepřítomna

LITOMĚŘICE POD RADOBÝLEM

680

TLAPÁKOVÁ Renata

přítomna

LITVÍNOV 

266

KARTUŠOVÁ Jitka

přítomna

LOM 

763

WORTH František 

nepřítomen

LOUNY

418

WEINERT Jindřich 

přítomen

LOVOSICE

389

VÁPENÍK Pavel

přítomen

MEZIBOŘÍ

640

Ing.FÍNA Jan

omluven

MOST – RUDOLICE

402

DUFFKOVÁ Jitka

přítomna

OLDŘICHOV

764

Ing.KNORROVÁ Lenka

omluvena

OSEK

171

Ing.KRÁLOVÁ Dagmar

nepřítomna

OTVICE

634

MAŠEK Pavel (Novotná M.)

přítomna

RAČICE 

719

BURIAN Martin

nepřítomen

ROUDNICE – LETIŠTĚ

630

POCNEROVÁ Jindřiška (Karvánková E.)

přítomna

ROUDNICE N. L. 

461

KEJŘ Václav

přítomen

SOBĚCHLEBY

173

Ing.SLÁMA Jan

přítomen

STUDÁNKA

690

REISINGER Josef

omluven

SVĚTEC

170

KOPŘIVA Čestmír

omluven

SVĚTEC - LOTA MARIE

737

RUDA Zdeněk

nepřítomen

ŠTĚTÍ

68

FILIPOVÁ Kamila

omluvena

TEPLICE

166

Mgr.FUKSOVÁ Monika (Vorlová)

přítomen

TEPLICE – PROSETICE

168

HUML Petr 

zrušena

TEPLICE – STŘED

660

MOŠPANOVÁ Alena 

nepřítomna

TRMICE

159

HAINZ Karel 

nepřítomen

TRMICE - ÚJEZD 

698

Ing.KORBELOVÁ Jaroslava 

nepřítomna

ÚSTÍ N.L. – BUKOV

155

KALINA Petr (Kalinová P.)

přítomna

ÚSTÍ N.L. - STŘEKOV 

156

SANEJSTROVÁ Eva

přítomna

VARNSDORF

342

HAIDL Stanislav

přítomen

VYSOKÁ PEC

750

BLÁHA Radek

nepřítomen

ZABRUŠANY

658

ZEMANOVÁ Markéta

nepřítomna

ŽATEC 

288

RAKUŠANOVÁ Jana

nemají členskou základnu

ŽATEC LOUČKY 

675

Ing.ŠABATOVÁ Helena 

přítomna

ŽATEC RYZÁKOV

365

KALOUSOVÁ Jaroslava

nepřítomna

Hosté

 

 

 

Krajská liga

 

Kahula Radek

přítomen

Krajská liga

 

Weinertová Stanislava

přítomna

Krajská liga

 

Weinert Jindřich

viz předseda

Krajská liga

 

Otta Josef

viz předseda

Reprezentace kraje

 

Duffková Jitka

viz předseda

Reprezentace kraje

 

Krupařová Lada

přítomna

Mládež

 

Tankosičová Diana

přítomna

Mládež

 

Valjentová Tereza

nepřítomna

Mládež

 

Nedvěd Karel ml.

přítomen

Výbor

 

Ing. Čecho Martin

přítomen

Výbor

 

Ing. Aulická Petra

přítomna

Výbor

 

Žižka Petr

omluven

Výbor

 

Karvánková Eva

viz předseda

Revizní komise

 

Mgr. Bc.Derflerová Ivana

viz předseda

Revizní komise

 

Janečková Alena

viz předseda

Revizní komise

 

Hanousková Jitka

omluvena

Revizní komise

 

Kalinová Petra

viz předseda

Revizní komise

 

Malý Roger

přítomen

 

 

 

 

U každé ZKO uveden předseda, v závorce skutečně přítomná osoba na schůzi.

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.